İade Koşulları

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ve ürün barkodları üzerinde olmak koşulu ile gönderilmesi gerekmektedir. İade için gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de gönderilmelidir.İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen formu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız.Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. İade işlemlerinde bakiyeden 60₺ düşülmektedir. Detaylı bilgi ve yardım için 0530 389 2500 numaralı whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.  

İADE TALEBİ OLUŞTUR

Siparişinizdeki ürün yada ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Ürün yada ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürün yada ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

İade işlemlerinde 60₺ ücret kesilmektedir

Üründe firmamızdan kaynaklı herhangi bir kusur, ayıp ürün durumu mevcut değil ise anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının yaptığınız gönderilerde bir kargo ücreti bedeli yansıyacaktır. Ayıplı ve hatalı ürün gönderimlerinde kargo masrafları firmamıza aittir.

Tüketici Kanunu'nda yer alan 'Sebep Göstermeden Cayma Hakkı' sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.

Değişim yoktur daha hızlı işlem olması açısından sadece iade vardır.

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından karşı ödemeli olarak gönderiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR