Değişim Koşulları

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.Değişim sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ve ürün barkodları üzerinde olmak koşulu ile gönderilmesi gerekmektedir. Değişim için gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de gönderilmelidir.Değişim işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen değişim formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız.Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.Değişim paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile kargo ücretinin ödemesini yapmak koşulu gönderi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve yardım için 05374305475 numaralı whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.  

 

Siparişinizdeki ürün yada ürünleri değiştirmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi taktirde değişim talebiniz kabul edilmeyecektir. Değişim talebinizi siparişinizi teslim aldıktan 15 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ürün yada ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürün yada ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır. Sezon Sonu İndirimli Ürünlerde İade & Değişim Yapılmamaktadır.

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

 

Değişimlerde 20₺ ücret kesilmektedir.

Üründe firmamızdan kaynaklı herhangi bir kusur, ayıp ürün durumu mevcut değil ise anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının yaptığınız gönderilerde bir kargo ücreti bedeli yansıyacaktır. Ayıplı ve hatalı ürün gönderimlerinde kargo masrafları firmamıza aittir.

Tüketici Kanunu'nda yer alan 'Sebep Göstermeden Cayma Hakkı' sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.

Depomuza ulaşan ürünlerin değişim politikamıza uygunluğu incelendikten sonra, değiştim gerçekleştirmek istediğiniz ürün size iletilecektir. Ürünlerimizin ortalama teslim süresi 1-3 iş günü içerisindedir.

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından karşı ödemeli olarak gönderiniz.