İade & Değişim Koşulları

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde değiştirebilir ve 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.Değişim ve iade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ve ürün barkodları üzerinde olmak koşulu ile gönderilmesi gerekmektedir. Değişim ve iade için gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de gönderilmelidir.Değişim ve iade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen formu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız.Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.Değişim paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile karşı ödemeli olarak göndrebilirsiniz. Değişim işlemlerinde kargo ücreti havale ile tarafımıza iletilmelidir, iade işlemlerinde bakiyeden 20₺ düşülmektedir. Detaylı bilgi ve yardım için 0530 389 2500 numaralı whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.  

 

Siparişinizdeki ürün yada ürünleri değiştirmek / iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi taktirde değişim/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Değişim talebinizi siparişinizi teslim aldıktan 15 gün içerisinde, iade talebinizi 7 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ürün yada ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürün yada ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır. Sezon Sonu İndirimli Ürünlerde İade & Değişim Yapılmamaktadır.

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde değiştirebilir, 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

İade ve değişim işlemlerinde 20₺ ücret kesilmektedir

Üründe firmamızdan kaynaklı herhangi bir kusur, ayıp ürün durumu mevcut değil ise anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının yaptığınız gönderilerde bir kargo ücreti bedeli yansıyacaktır. Ayıplı ve hatalı ürün gönderimlerinde kargo masrafları firmamıza aittir.

Tüketici Kanunu'nda yer alan 'Sebep Göstermeden Cayma Hakkı' sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.

Depomuza ulaşan ürünlerin değişim politikamıza uygunluğu incelendikten sonra, değiştim gerçekleştirmek istediğiniz ürün size iletilecektir. Ürünlerimizin ortalama teslim süresi 1-3 iş günü içerisindedir.

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından karşı ödemeli olarak gönderiniz.